הסקה

הסקה לבניינים

לקבלת ייעוץ התקשרו לאהרון – 054-5502114

כשמדברים על הסקה, מתכוונים לאחת המערכות המרכזיות שיכולות לחמם אותנו בימי החורף הקרים – ואפילו בישראל יש לא מעט ימים כאלה. עם כל הכבוד למזגנים, מערכות ההסקה מצליחות לשמור על כוחן גם במאה ה-21. הן מבצעות את מלאכת החימום החיונית תוך שאיבת החום ממקור בודד ופיזור שלו לחללים ולחדרים בבית ובמשרד.

קווים לדמותן של מערכות ההסקה לבניינים

התחום אליו נכנסנו, צריך לומר כבר בנקודה זו, הוא רחב בכל קנה מידה! זאת כיוון שניתן להבדיל בין מערכות ההסקה באופנים שונים; זה מתחיל עם המרחב הספציפי שרוצים לחמם –  יש שוני בין מערכות הסקה המיועדות לחדר יחיד , לעומת כאלה אשר היעד שלהן הוא בית שלם, בניין, שכונה או אפילו רובע מגורים. ככל שהמערכת אמורה לחמם חלל יותר גדול או מספר חללים במקביל, כך ההקמה שלה הופכת ליותר מורכבת וכך התכנון שלה צריך להיות מוקפד יותר.

אבחנה נוספת שיש לעשות היא מקור האנרגיה של מערכות ההסקה – כאשר האפשרויות המקובלות הן דלק מוצק, דלק נוזלי, גז, מערכת חשמל או מערכת המבוססת על משאבת חום. המערכות עשויות להיבדל ביניהן גם באופן שבו מועבר החום, וגם באופן בו עוברת האנרגיה לאזורים שעתידים להיות מחוממים. הבחירה של הפרמטרים האלה צריכה להיות מושכלת, תוך התחשבות במאפיינים הספציפיים של המבנה, תנאי הסביבה שלו (בעיקר מבחינת אקלים), אופן התפעול המועדף על ידי המשתמשים וכמובן שגם התקציב שהם  מעוניינים להשקיע.

חשיבותה של תחזוקת מערכת הסקה

אין הרבה דברים מתסכלים יותר מאשר לגלות שמערכת ההסקה שובקת חיים דווקא בימים הקרים יותר של השנה. למרבה הצער, תרחיש שכזה הוא בהחלט אפשרי, וזאת על רקע העובדה שמערכות ההסקה אינן חפות מתקלות. זו בדיוק הסיבה בגינה פעולות אחזקה שוטפות של המערכת הופכות לחיוניות.

פעולות תחזוקה אלה כוללות בתוכן אבחון מצב הפעולה של המערכות, טיפול מיידי בתקלות כאשר הן מתרחשות ואף ביצוע בדיקות ממוחשבות של המערכות במטרה לבחון האם אופן הפעולה שלהן הוא היעיל ביותר שיש (למשל מבחינת צריכת הסולר). פעולות אלו באות להבטיח כי מערכות ההסקה יתפקדו בצורה הטובה ביותר שיש, תוך הסתכלות והתחשבות בהיבט הכלכלי של חימום הבית. העובדה שישנה חברה המבצעת את שירותי התחזוקה, הטיפולים והבדיקות הללו עבור לקוחותיה מבלי שיש צורך בתשלום נוסף מהווה פלוס נוסף מבחינה כלכלית.

אז איך מתחילים?

"מרכז השיפוץ" מחזיקה בניסיון של יותר מארבעים שנה בתחום ההסקה,ומתמחה בכל מערכות החימום השונות.

החברה הוקמה על-ידי עזרא סעתי, אביו של אהרון סעתי העומד בראשה כיום, ומציעה את שירותיה בכל רחבי ירושלים ולעיתים גם באיזורים נוספים. במהלך השנים התמקצעה בתחום מערכות ההסקה המרכזיות, תוך שהיא דואגת לחימום מגוון רחב של מוסדות חשובים מפני החורף הירושלמי הקפוא: עיריית ירושלים, כנסת ישראל, מוסדות ממשלה, מוסדות חינוך, בנייני מגורים ועוד מבנים חשובים אחרים.

הניסיון הרב של אנשי החברה מאפשר להם לבצע כל פעולה במלוא המקצועיות וביעילות מקסימלית,כזו המאפשרת ללקוח גם לחסוך בעלויות. החברה מתכננת מערכות הסקה, מקימה אותן הלכה למעשה ואף מבצעת פעולות תיקונים ותחזוקה שוטפת תוך ליווי הלקוחות  לכל לאורך הדרך. הזמינות של אנשי החברה גבוהה, כשכל שירות מוצע במחיר נוח ושווה לכל כיס.

 מערכות מיזוג אוויר

"מרכז השיפוץ" מעניקה שירותי יעוץ והקמה של צנרת מיזוג אוויר והסקה עבור בתי מלון, מוסדות, מבנים, בנייני מגורים ועוד.

בנוסף, מתמחה חברתנו באיתור תקלות בצנרת המיזוג, זיהוי הבעיה ותיקון או החלפת הצנרת, באמצעות שימוש בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר בשוק.

 

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר התקשרו לאהרון – 054-5502114