תשתיות אינסטלציה

הקמת תשתית צנרת אינסטלציה

הקמת תשתית צנרת אינסטלציה


מערכות האינסטלציה השונות עומדות בבסיסו של כל מבנה. בעוד שרבים מאיתנו שמים אליהן לב רק כשמשהו משתבש, בפועל יש צורך במאמצים רבים על מנת שהתשתית בכלל תוקם. תחום מקצועי זה, העוסק בהסדרה של זרימת המים והביוב במבנה מסוים, מצריך לא מעט פעולות הכנה שצריכות להיעשות על ידי גורם מקצועי בתחום. בחירה של חברה אמינה ומקצועית בתחום זה יכולה לעמוד לכדי שנים של הבדל בין טיפולים וחסכון משמעותי מאוד בהוצאות על התשתית.

הקמה ותחזוקה של תשתיות אינסטלציה

פעולת ההקמה של תשתיות אינסטלציה היא אחת הפעולות הראשונות שנדרש לבצע בכל מבנה שמוקם. התכלית של ההקמה היא לתכנן ולהקים את כל הרכיבים של תשתית הצנרת, ובכלל זה קווי המים או הביוב, הצינורות וחיבור המבנה לתשתית המים והביוב המרכזית באותו אזור. השאיפה היא לתכנן את המערכת באופן שיאפשר לנוזלים לזרום היטב, עם מינימום הפרעות ותקלות לאורך הדרך. לצורך זה נעשה שימוש בשיטות מתקדמות להנחת צנרת המים והביוב, כאשר בין היתר ניתן להצביע על ריתוך צנרת ברזל או ריתוך צנרת פלסטיק.

יש להדגיש כי חברות הפועלות בתחום זה חייבות לספק מענה גם בשעה שמתגלה תקלה, כי העובדה המצערת היא שאין תשתית אינסטלציה אשר חסינה מתקלות. החברה צריכה להחזיק בציוד מתקדם (מצלמה תרמית, מכשיר אקוסטי לאיתור נזילות, גז, מצלמת צנרת, מכשיר לאיתור צנרת סמויה וכו') המאפשר לאתר נזילות או תקלות במערכת האינסטלציה גם אם הן סמויות.

ברוב המקרים אחריות וניסיון מקצועי מספיקים ולא תמיד צריך למהר ולשלם על הוצאת מיכשור מתוחכם ויקר אך נכון יהיה להשמישו במידת הצורך. לכן חשוב למצוא חברה שמציעה תחילה את הפתרונות הפשוטים יותר, ורק במידה שאין ברירה, לעבור לפתרונות המורכבים והיקרים יותר. זו הסיבה שכשבוחרים חברה, יש להתרשם מהאמינות והידע המקצועי גם יחד.

אז למה "מרכז השיפוץ”?

מרכז השיפוץ היא החברה אליה תפנו לצורך הקמת תשתיות אינסטלציה באזור ירושלים, תחזוקה שוטפת שלהן ופתרון בעיות במידת הצורך. החברה מתמקדת בתחום המוסדי והעסקי, שעה שהיא לוקחת על עצמה את כל היבטי התחזוקה עבור מוסדות ציבוריים, בתי עסק ובנייני מגורים. החברה צברה ניסיון רב שנים ומומחיות בתחום – פעילותה נעשית כבר יותר מארבעה עשורים – המביאים לכך שכל שירות שאנו מעניקים הוא המקצועי ביותר שניתן למצוא.

החברה משתמשת באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר להקמה וחידוש התשתיות ולאיתור הבעיות, וזאת תוך מטרה מוצהרת להקל ככל האפשר על התהליך ועל העלויות עבור הלקוחות. "מרכז השיפוץ" מציעה את שירותיה בכל רחבי ירושלים ולעיתים גם מחוץ לה, כאשר הזמינות של אנשיה לכל קריאה של הלקוחות היא מהירה. 

על המוניטין החיובי של "מרכז השיפוץ" תעיד רשימת הלקוחות המרוצים הארוכה שלה, הכוללת בתוכה את כנסת ישראל, משרדים ממשלתיים, עיריית ירושלים, האוניברסיטה העברית, בתי ספר, בנייני מגורים ועוד.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר התקשרו לאהרון – 054-5502114