ייעוץ לתשתיות אינסטלציה

אחזקה שוטפתבכל מבנה באשר הוא, מערכת הצינורות (מים,הסקה,ביוב) חייבת לפעול ללא דופי.  תשתיות האינסטלציה שלו משמשות את כל מי שמתגורר או משתמש במבנה, כאשר כל תקלה במערכות אלה – כשלמרבה הצער יש לא מעט תקלות אפשריות שכאלה – מביאה לפאניקה עצומה ולרצון לפתור את הבעיה מוקדם ככל האפשר.

בדיקות צנרת הן הכלי שמאפשר לדעת האם המערכות אכן מתפקדות וכן בדיקת פתרונות יעילים לתקלות שמתרחשות.

ייעוץ לתשתיות, בדיקה ומה שביניהם

ייעוץ לתשתיות אינסטלציה מקבל חשיבות מכרעת בלא מעט תרחישים. המהות שלו היא אחת: לספק מידע ללקוחות לגבי מערכות המים שלהם. הלקוחות יכולים לדעת האם הצנרת פועלת בצורה התקינה ביותר, להבין אילו מצבים עלולים להוות בעיה מיידית\עתידית וכן מהן הדרכים היעילות לפתרון הבעיה. חברה מקצועית הבקיאה בתחום תשתיות האינסטלציה כמו "מרכז השיפוץ" תוכל להעניק לכם שירות מהימן והכרחי זה.

יש להזכיר כי הייעוץ הזה נחשב לצעד חשוב מאד גם מבחינה כלכלית. יש חברות-אינסטלציה אשר בכל התלבטות או חשד של הלקוחות בנוגע לבעיה מסוימת בתשתיות שלהם, יבצעו מיד בדיקות  יקרות לאיתור מצב הצנרת כגון בדיקה באמצעות מצלמה-תרמית לאיתור נזילות.  זהו הפתרון ה"קל" ביותר מבחינת חברות-אינסטלציה והן מבצעות זאת עבור הלקוחות, תוך שהן משאירות אותם להתמודד עם הוצאות של מאות או אלפי שקלים (תלוי במורכבות הבדיקה)  כאשר הרבה פעמים מתברר כי הבעיה אינה משמעותית, ועל אחת כמה וכמה כאשר מתגלה שאין בעיה כלל וכלל! הרי אז מדובר בבזבוז כספים עבור הלקוח!   

חברות מקצועיות, עם ניסיון רב ומוניטין חיובי, יעניקו ללקוח ייעוץ לגבי דרכי הפעולה הרצויות עבורו, מבלי להערים קשיים, תוך בחינת האפשרויות בכל שלב. הן ימליצו מתי צריך להיכנס לעובי הצנרת עם מכשור מורכב כמו גם באילו מצבים ביצוע הבדיקה המורכבת הוא מיותר. ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי  שווה הון ובתחום הנ"ל מאפשר חיסכון של אלפי שקלים. לכן מומלץ מאד שלא לוותר על ייעוץ לפני שמחליטים על כל פעולה שמעוניינים לבצע בתשתיות.

הכתובת שלכם באזור ירושלים – "מרכז השיפוץ"

חברת מרכז השיפוץ נחשבת לשם דבר בתחום תשתיות האינסטלציה וההסקה באזור ירושלים כולו. מדובר בעסק משפחתי, שהוקם לפני 4 עשורים על ידי עזרא סעתי ומנוהל כיום על ידי בנו, אהרון. החברה פועלת על פי האימרה: "סוף מעשה במחשבה תחילה", כך שאנו לא ממהרים לבצע את הבדיקות היקרות. תחת זאת, אנשינו מעניקים ללקוחות ייעוץ מקיף, על פי המאפיינים הספציפיים של המבנה, מתוך מטרה להבין את מימדי הבעיה ולגבש יחד עם הלקוחות דרך פעולה מתבקשת.

לחברה מומחיות ארוכת שנים באיתור בעיות אינסטלציה, באמצעות הכלים החדשניים בתחום: כאשר אנשינו נתקלים בבעיה אנו מוצאים את הפתרון האלגנטי, היעיל והחסכוני ביותר עבור הלקוח. אנו מקימים ומתחזקים צנרות ביוב ומים, תוך ליווי הלקוחות לכל אורך הדרך.

החברה פועלת בעיקר במרכז המוסדי והעסקי, כאשר בין הלקוחות שלה באזור ירושלים ניתן למנות את כנסת ישראל, עיריית ירושלים, משרדי ממשלה, האוניברסיטה העברית, בתי ספר, מוסדות חינוך וכן בנייני מגורים.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר התקשרו לאהרון – 054-5502114